Archives Shop

This is where you can browse products in this store.

Categories

Olive oil - Fortunato in stainless steel barrel by Spezeria OG - Zillertal, Tirol

Olive oil FORTUNATO extra virgin in stainless steel barrel – 3 liters

Price range: € 119,70 through € 208,90
Includes 10% MwSt.
(€ 39,90 / 1000 ml)

Olive oil FORTUNATO extra virgin 520 ml

€ 29,90
Includes 10% MwSt.
(€ 57,50 / 1000 ml)

Olive oil FORTUNATO extra virgin 260 ml

€ 19,90
Includes 10% MwSt.
(€ 76,54 / 1000 ml)
Olive oil - Fortunato in stainless steel barrel by Spezeria OG - Zillertal, Tirol

Olive oil FORTUNATO Extra Vergine in stainless steel barrel – 5 liters

Price range: € 199,50 through € 293,90
Includes 10% MwSt.
(€ 39,90 / 1000 ml)

2021 SOOVER

€ 21,00
Includes 20% MwSt.
(€ 28,00 / 1000 ml)

2021 COLORI Syrah

€ 45,00
Includes 20% MwSt.
(€ 60,00 / 1000 ml)
Sopra Colori Sangiovese - Colline die Sopra, Wine from Tuscany, Organic Winery

2021 COLORI SANGIOVESE

€ 44,00
Includes 20% MwSt.
(€ 58,67 / 1000 ml)
Sopra Colori Merlot - Colline die Sopra, Wine from Tuscany, Organic Winery

2021 COLORI MERLOT

€ 44,00
Includes 20% MwSt.
(€ 58,67 / 1000 ml)

2019 SOPRA Viognier

€ 46,00
Includes 20% MwSt.
(€ 61,33 / 1000 ml)

2018 SOPRA SYRAH

€ 65,00
Includes 20% MwSt.
(€ 86,67 / 1000 ml)

2018 SOPRA PETIT VERDOT

€ 65,00
Includes 20% MwSt.
(€ 86,67 / 1000 ml)
Sopra Merlot - Colline die Sopra, Wine from Tuscany, Organic Winery

2018 SOPRA MERLOT

€ 79,00
Includes 20% MwSt.
(€ 105,33 / 1000 ml)
Sopra Cabernet Franc - Colline die Sopra, Wine from Tuscany, Organic Winery

2018 SOPRA CABERNET FRANC

€ 81,00
Includes 20% MwSt.
(€ 108,00 / 1000 ml)

2017 SOPRA SANGIOVESE

€ 69,00
Includes 20% MwSt.
(€ 92,00 / 1000 ml)